[:pl]Działasz w branży gastronomicznej? Chcesz wyjść ze swoją ofertą do przechodniów, ale dotychczasowe formy reklamy okazały się nieskuteczne? Nic straconego! Skorzystaj z banalnie prostej w codziennym użytkowaniu oraz zawsze skutecznej tablicy reklamowej i pozwól Twoim klientom potknąć się o nią na chodniku!

Potykacz drewniany odnosi zaskakujące sukcesy na rynku reklamy. Wyjątkowo prosta konstrukcja składająca się z drewnianej ramy oraz tablicy kredowej na niewielkich nóżkach to absolutny faworyt wszystkich restauratorów raz właścicieli niewielkich punktów gastronomicznych. Jak działa potykacz drewniany? Tak naprawdę efektywność reklamy z wykorzystaniem potykaczy zależy tylko i wyłącznie od kreatywności ich właścicieli. Koszt zakupu dużego potykacza kredowego to jedynie około 200-300 zł, a zyski z jego użytkowania mogą przerosnąć najśmielsze oczekiwania każdego restauratora.

W dobie natłoku zbędnych informacji ulotki reklamowe przestały być skuteczną formą reklamy, a czekanie na klienta we wnętrzu lokalu może jedynie skutkować mnożącymi się długami. Dlatego, zamiast martwić się, że Twój biznes nie przynosi oczekiwanych zysków, zaprezentuj swoją ofertę na potykaczu, dodatkowo pamiętając o wymyśleniu chwytliwego hasła reklamowego.

Zalety potykaczy kredowych

Wyjątkowo ciekawe menu wyeksponowane tuż przy wejściu do Twojego lokalu to najprostszy sposób przyciągnięcia uwagi przechodniów. Dzięki zakupowi potykacza kredowego możesz szybko i bez żadnego problemu zmienić treść prezentowanej na tablicy reklamowej oferty, wykorzystać jej powierzchnię do prezentacji haseł reklamowych czy zachęcić klientów do odwiedzenia Twojego lokalu serdecznym pozdrowieniem, które zbuduje pozytywny wizerunek Twojej marki.

Potykacze kredowe, choć zwykle stosowane na zewnątrz lokalu idealnie sprawdzą się także w jego wnętrzu. Ustawione na kontuarze baru czy w witrynie okiennej mogą stanowić miejsce nie tylko do prezentacji menu dnia, promocyjnych ofert czy nowości w karcie dań, ale także zachęcać do spędzenia czasu w miłej atmosferze, rozśmieszać zabawnymi rysunkami czy zmuszać do myślenia poprzez umieszczanie na nich haseł związanych z otaczającą nas rzeczywistością.

Tak naprawdę potykacz kredowy, choć banalnie prosty w użytkowaniu posiada wyjątkową moc przyciągania uwagi mijających go osób, dlatego nie rezygnuj z takiej okazji i wyjdź na ulicę ze swoją ofertą! Doskonałej jakości potykacze drewniane znajdziesz w ofercie sklepu tablice-magnetyczne.com, który oprócz tablic reklamowych oferuje Ci także idealnie nadające się do powieszenia na ścianie Twojego lokalu tablice kredowe, magnetyczne i suchościeralne, które doskonale wpiszą się w wystrój każdego wnętrza! Sprawdź już dziś i zacznij rozwijać swoją firmę dzięki wyjątkowo skutecznej formie reklamy, jaką zagwarantuje Ci korzystanie z potykaczy drewnianych oraz tablic kredowych, korkowych i magnetycznych najwyższej jakości! Dzięki kreatywnym pomysłom i sukcesywnemu dążeniu do celu minimalna inwestycja w potykacz reklamowy przyniesie Ci więcej korzyści, niż początkowo sądziłeś!

[:]