Wydaje Ci się, że do wakacji jest jeszcze mnóstwo czasu? Nic bardziej mylnego.
Masz dwa wyjścia, albo ruszyć z miejsca i wraz ze mną zawalczyć o lepszy wygląd i samopoczucie, albo pozostać w tym samym miejscu…czas i tak minie.
Mam dla Ciebie propozycje, zacznij ze mną treningi, które możesz zrobić bez wychodzenia z domu, o każdej porze dnia, wtedy kiedy Ci pasuje. Dodatkowo zmień nawyki żywieniowe na zdrowe- ja Ci w tym pomogę. Możesz korzystać z moich przepisów kiedy dopadnie Cię “smak na słodkie”.
Wchodzisz w to? 🙂
W takim razie ruszamy 14ego lutego, w Walentynki i w pierwsze urodziny mojego bloga…tak, tak, dokładnie rok temu, w Walentynki ruszyła Zdrowa cukiernia. 🙂
Raz w tygodniu będę wrzucać plan treningowy na dany tydzień. Wykonuj go minimum 3 razy w tygodniu. Dodatkowo otrzymasz zasady zdrowego odżywiania. Do 1ego czerwca nie wolno jeść produktów niezdrowych, przetworzonych i spoza listy. To tylko 4 miesiące z Twojego życia.
Daj znać, że tu jesteś, zostaw komentarz lub wiadomość. Razem na pewno damy radę. 🙂
O wszystkim będę informować na bierząco.

P.S Dodatkowo ogłaszam konkurs! Osoba, która osiągnie najlepsze wyniki dostanie paczkę od Zdrowej cukierni 🙂 Osobiście przygotuję dla Ciebie zdrowe smakołyki (kulki mocy, masła orzechowe, kremy czekoladowe itd.). To chyba wystarczająca motywacja? 🙂