Nadszedł czas aby podsumować ostatnie wydarzenie jakim jest „Akcja Bikini 2017”. Przez 16 tygodni mocno walczyliście ze swoimi słabościami. Gratuluję! Najtrudniej jest wygrać z samym sobą, ale uwierzcie mi kiedy to się dzieje, nagle okazuje się, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wiele osób pisało do mnie: „jak to tak bez mleka, kocham serek wiejski ze szczypiorkiem i nigdy nie zrezygnuje”. Albo „co to za moda z tym glutenem”?
Po raz kolejny powtarzam, nie czepiam się zboża ani krowy, ale PRZETWORZONEJ ŻYWNOŚCI, która zawiera CHEMIĘ SPOŻYWCZÀ, która degraduje nasze zdrowie!
Klaudia, mama dwójki dzieci. Bardzo zajęta dziewczyna. Znalazła czas oraz chęci na trening i na zmianę odżywiania. Klaudia podczas Akcji Bikini 2017 zgubiła 9 cm w pasie! Zyskała znacznie lepsze samopoczucie, więcej energii do działania. Zobaczcie co napisała:

„Jeśli chodzi o dietę to nauczyłam się przede wszystkim słuchać swojego organizmu. Mam zespół jelita drażliwego i miałam problemy z wzdymającym brzuchem i zaparciami. Zaczęłam zapisywać co jem i jak mój brzuch reaguje po konkretnym posiłku. To pomogło mi wyeliminować z diety produkty, które szkodzą. Jeśli chodzi o ćwiczenia ta robiłam naprawdę różne, ale przez te pół roku zmieniłam podejście. Zrozumiałam, że nie da się wytrenować ciała wybiórczo, trzeba trenować całe ciało. Robiłam Twoje treningi, ćwiczyłam trzy razy w tygodniu na orbitreku a od czerwca biegam 🙂 „.

Brawa! Klaudia wprowadziła zmiany na stałe ponieważ zrozumiała, że ciało jest wdzięczne gdy je dobrze traktujemy. 🙂 Tak trzymać!

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w Akcji i liczę na to, że dalej będziecie ćwiczyć i zdrowo się odżywiać.  Dziękuję również za wszystkie maile ze zdjęciami i opisami. Jesteście świetni.

Klaudio, prezent w postaci słodyczy od “Zdrowej cukierni” już niebawem pojawi się u Ciebie. 😉